Обмін досвідом

     Дерев’яне домобудівництво у Хмельницькому. Продовження теми

#

         У другому номері журналу «Енергозбереження Поділля» за 2017 рік ми розповідали про запровадження у Хмельницькому приватним науково-виробничим підприємством «Корпускула» технології житлового будівництва з клеєного брусу. Нагадаємо нашим читачам, що це досить нова і перспективна технологія житлового енергоефективного будівництва. За словами директора підприємства Бориса Халамана, його винайшли і успішно запровадили у Фінляндії. На хмельницькому підприємстві створена база, для виготовлення клеєного брусу і фахівці опановують секрети зведення будинків з 20-ти сантиметрового брусу. На складах вже накопичена певна кількість брусу і з них зведено перший будинок.

     Тепловізійне обстеження будівель.

#
        Сучасні ціни на енергоносії змушують обмежувати споживання палива. Нині кожна сучасна людина цікавиться енергозберігаючими технологіями, але враховуючи їхню вартість, далеко не всі можуть собі дозволити сонячну станцію, тепловий насос чи вітряк у себе вдома. Але ж вихід з цього становища є. Це, перш за все, утеплення приміщень, заміна накальних ламп на світлодіодні, установка рекуператорів, багатотарифних лічильників, якісних вікон та дверей, заміна радіаторів опалення та багато іншого.
         Для того, щоб з’ясувати де саме є проблеми у будинку чи квартирі, необхідно виконати тепловізійне обстеження. Враховуючи те, що на модернізацію житлового приміщення необхідно витратити десятки, а іноді і сотні тисяч гривень, обстеження не буде витратною послугою.

     Тепловізійне обстеження будівель.

#
        Нині напевно, кожен з нас прагне зменшити витрати на опалення. Немає різниці чим опалюється квартира чи будинок, людина може заощадити на енергоносіях у той час, коли вдома нікого немає. Останнім часом показник економічності є чи не найголовнішим під час вибору опалювальної техніки. Тому передбачливі виробники модернізують котли за останніми вимогами, при цьому показник коефіцієнта корисної дії наближається до 100 %.
        Універсальний програматор, що підходить для більшості опалювальних котлів, допоможе заощадити до 40 % коштів. За відсутності вдома, або під час сну, він працюватиме згідно заданої температури, при цьому значно заощаджуючи.

     ТАБЛИЦЯ ТЕПЛОПРОВІДНОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ. ВИВЧАЄМО ВАЖЛИВІ ПОКАЗНИКИ

#

         Будівництво об'єкту краще починати з планування проекту та ретельного розрахунку теплотехнічних параметрів. Точні дані дозволить отримати таблиця теплопровідності будівельних матеріалів. Правильне зведення будівель сприяє оптимальним кліматичним параметрам в приміщенні.
        Таблиця допоможе правильно підібрати сировину, що використовуватиметься у будівництві.
         Параметр позначає, скільки теплової енергії пропускається через одиницю площі в одиницю часу. Чим показник вищий, тим якісніше буде теплообмін. При зведенні будинків необхідно застосовувати матеріал з мінімальним значенням теплової провідності.

На часі

Контакти

Адреса: Україна, 29000 м. Хмельницький,                        вул. Свободи, 36
Телефон: +380-382-72-07-36
Факс: +380-382-72-07-36
Моб: +380-98252-84-81
E-mail: nauka_gytia@ukr.net