Корисна інформація

     Невідомі сторінки Чорнобильської катастрофи. Вони захистили світ від загибелі.

#

         Чорнобильська аварія жахливий приклад того, яку небезпеку являє ядерна енергетика. Наслідки катастрофи могли бути жахливішими, якби не вчинок трьох людей, який без перебільшення врятував нинішню цивілізацію.
         Коли стався вибух на четвертому реакторі, то важку воду з під нього відкачали пожежні. Про це стало відомо із засобів масової інформації. Але мало хто знає, що перш, ніж воду відкачати, її потрібно було злити з міцного бетонного боксу, в якому вона перебувала...

     В Україні загальна площа звалищ сміття дорівнює території Данії

#

         На території нашої країни складується понад 54 мільйони кубометрів, або 12,5 млрд тон сміття. На кожного українця припадає близько 300 тонн відходів. Під сміттєзвалища використовується 7 відсотків загальної території, а це понад 43 тисячі квадратних кілометрів, що дорівнює площі такої країни як Данія. За найскромнішими підрахунками, неофіційних місць, куди звозять сміття - понад 35 тисяч. Офіційних - 6 тисяч. Якщо б виникла можливість вивезти всі відходи за межі України, то для цього знадобиться 625 тисяч вантажних вагонів.
         ДОВІДКА: Хмельницький полігон твердих побутових відходів експлуатується з 1956 року без проектної документації, інженерних, санітарно-гігієнічних та екологічних досліджень. Нині тут складоване понад 4 млн тонн сміття і щодоби завозиться його 2300 куб метрів. Площа полігону близько 9 га. Висота сміття становить 50 метрів. Тут запущена лінія зі сортування сміття та з переробки звалищного газу в електроенергію.

     ІСТОРІЯ ІЛОНА МАСКА

#

         Напевне одним із найвидатніших, в тому числі, спеціалістом в сфері енергетики 21 століття є Ілон Маск (Elon Reeve Musk). Людина, в особі якої поєднується винахідник, інженер, бізнесмен-мільярдер. Майбутній геній народився 28 червня 1971 року в м. Преторія – адміністративній столиці Південно-Африканської Республіки. Його мати працювала дієтологом, батько володів інженерним бізнесом. Свій перший комп'ютер Ілон купив у віці десяти років і самостійно навчився на ньому програмувати. На той час велику суму грошей Маск отри¬мав в дванадцять років, коли продав свою першу програму — гру під назвою Blastar - за 500 доларів. У сімнадцятирічному віці він виїхав до Канади, а в 1992 переїхав до США і вступив до Пенсільванського університету вивчати фізику та бізнес

На часі

Контакти

Адреса: Україна, 29000 м. Хмельницький,                        вул. Свободи, 36
Телефон: +380-382-72-07-36
Факс: +380-382-72-07-36
Моб: +380-98252-84-81
E-mail: nauka_gytia@ukr.net