Архів

     Про захист прав споживачів фінансових послуг

#

         За ініціативи Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» в Україні розбудовується система захисту прав споживачів фінансових послуг. Базовим цієї системи є Закон України «Про споживче кредитування» та два законопроекти «Про установу фінансового омбудсмена» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг».
Закон «Про споживче кредитування» став першим суттєвим кроком на шляху захисту споживачів фінансових послуг. Він вперше встановив зобов’язання фінансових установ щодо чесної поведінки у рекламі, розкритті інформації, умовах кредитів, повідомленні його реальної вартості та виборі страхових компаній.

     «Хмельницькобленерго» відтепер — «акціонерне товариство»

Клацніть, щоб проглянути

          Відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства» та Статуту Товариства відбулися річні Загальні збори ПАТ «Хмельницькобленерго».
          З огляду на зміни у вітчизняному законодавстві щодо діяльності акціонерних товариств Зборами прийнято рішення про перейменування Товариства на Акціонерне товариство «Хмельницькобленерго» та внесено відповідні зміни до Статуту. Також затверджено «Кодекс корпоративного управління Товариства», який визначає принципи та стандарти корпоративного управління, розподіл прав і обов’язків між органами Товариства та його учасниками.
          Питання зміни типу Товариства на приватне, припинення повноважень та обрання членів Наглядової ради виявилися не підтриманими більшістю голосів учасників Зборів, отож рішення щодо них не прийняті.

     На Хмельницькій атомній станції почнеться будівництво… сонячної електростанції

#

         За повідомленням прес-служби Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, на території Хмельницької атомної станції у Нетішині розпочнеться будівництво сонячної електростанції потужністю 12-15 МВт. Нині проект перебуває на стадії техніко-економічного обґрунтування. Після направлення документації на затвердження до Кабінету міністрів, стане відома вартість проекту та терміни завершення будівельних робіт.

     Голова НКРЕКП, ВОВК про тарифи для українців: Ви і так сплачуєте у 6 разів менше, ніж в Європі

Клацніть, щоб проглянути

          За словами голови НКРЕКП, тарифи для населення нині не переглядаються Незважаючи на зростання оптової ринкової ціни електроенергії, тарифи для населення не зміняться. Про це під час засідання Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг України (НКРЕКП), присвяченого утвердженню оптової ринкової ціни вугілля на 2018 рік, заявив голова комісії Дмитро Вовк, повідомляє «http://28seconds.in.ua/»

     ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ.
Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко назвав лідерів створення об’єднаних територіальних громад

Клацніть, щоб проглянути

         Станом на 1 січня в Україні в нових умовах, забезпечених децентралізацією, працюють 665 об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Найкращі результати в цьому демонструють Полтавська, Дніпропетровська, Житомирська, Хмельницька, Тернопільська та Волинська області.
          Про це повідомив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час підсумкової прес-конференції на тему: «Реформи у режимі NON-STOP: децентралізація, енергоефективність, дерегуляція у будівництві», повідомляє кореспондент Укрінформу.

     Гройсман назвав катастрофічну цифру смертей українців на дорогах

Клацніть, щоб проглянути

         У 2014-2017 роках в Україні втрачено 15 тисяч 300 людських життів. Це просто катастрофа», - заявив Гройсман. За його словами, будівництво якісних доріг викликало збільшення швидкості руху автомобілів, при цьому немає технічних засобів контролю і елементів, які зменшують швидкість. 2018 року планується створити систему контролю за рухом на дорогах, зазначив Гройсман.
          На думку прем’єр-міністра, це допоможе зменшити смертність в результаті ДТП на 30 %.
          На Хмельниччині кожна п’ята аварія - з потерпілим. Найчастіше вони трапляються через порушення маневрування або недотримання дистанції.

     Оголошено тендер з виготовлення техніко-економічного обґрунтування будівництва сміттєпереробного заводу

Клацніть, щоб проглянути

         У Хмельницькому все ж таки до 2022-го року має бути зведений сміттєпереробний завод. Про це було наголошено під час брифінгу у Хмельницькій міській раді. Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зазначив, що до нинішнього року ніхто з господарників не знав точної кількості сміття, що вивозиться на полігон твердих побутових відходів. br>

     Хмельницький міський полігон твердих побутових відходів починає давати прибуток!

Клацніть, щоб проглянути

         Полігон твердих побутових відходів у Хмельницькому з небезпечного об’єкту починає перетворюватися у прибутковий. Саме так можна назвати те, що відбулося наприкінці січня нинішнього року і ця подія стає своєрідною перехідною сходинкою від обіцянок до практичних справ міської влади. br>

     Житловий масив Європейський 2

#


     11 міфів про медичну реформу, якими лякають пацієнтів

Клацніть, щоб проглянути

Міф 1. Медицина стане платною і дуже дорогою.
Міф 2. Люди не потягнуть вартість медичних послуг після медреформи.
Міф 3. Медреформа призведе до закриття лікарень і звільнення медиків.
Міф 4. Села залишаться без лікарів.
Міф 6. Реформа суперечить Конституції.
Міф 7. Всі послуги будуть зі співоплатами.
Міф 8. Реформа не передбачає підвищення зарплатні лікаря.
Міф 9. НСЗУ – це фінансовий «монстр», який розпоряджатиметься 100 млрд грн.
Міф 10. У бригаді швидкої будуть лише парамедики, які не зможуть надати адекватну допомогу людям, бо вони не лікарі.
Міф 11. Телемедицина в селі не запрацює, бо немає інтернету і техніки.

Сторінка 2 із 3 1 2 3 »

На часі

Контакти

Адреса: Україна, 29000 м. Хмельницький,                        вул. Свободи, 36
Телефон: +380-382-72-07-36
Факс: +380-382-72-07-36
Моб: +380-98252-84-81
E-mail: nauka_gytia@ukr.net