Архів

     В Хмельницькій обласній раді проведено урочисте зібрання з приводу підведення підсумків та нагородження учасників 13-го обласного конкурсу науково - дослідних робіт (НДР)

Щоб проглянути докладныше, натисніть ліву клавишу миші

          Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. Це свято поєднує людей різних професій і спеціальностей, але всі вони обов’язково наділені рідкісним даром творчості, почуттям нового, умінням розширити межі звичного, вийти за рамки стереотипу.
          Обласна влада щорічно вітає всіх науковців області з їх професійним святом, а кращі з кращих – переможці обласного конкурсу науково-дослідних робіт нагороджуються грошовими преміями, дипломами і подяками Хмельницької обласної ради.
          Цьогоріч до обласної конкурсної комісії надійшло 29 робіт у п’яти номінаціях за участю 85 науковців.
          Роботи представили науковці 10-ти наукових закладів регіону: Хмельницького національного університету, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Подільського державного аграрно-технічного університету, Державного архіву Хмельницької області, Хмельницького університету управління та права, Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, науково-дослідного центру митної справи Державної фіскальної служби України, фонду наукового і економічного розвитку Хмельницької області «Наука і життя».
          Переможці отримали Дипломи та грошові винагороди.<Докладніше>

Щоб проглянути докладныше, натисніть ліву клавишу миші

     Що зміниться при вступі до вузів у 2018 році. 5 головних новацій

Клацніть, щоб проглянути

1. Вибір між англійським і математикою
2. Випускникам коледжів теж доведеться здавати ЗНО
3. Діють сертифікати ЗНО дворічної давності
4. На контракт поступай - скільки хочеш
5. На селі - високий коефіцієнт

     Тест ЗНО з іноземних мов міститиме завдання різних рівнів складності

Докладніше

На реєстрації в Міністерстві юстиції України перебуває наказ Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 31 липня 2017 року № 1103.

Сторінка 1 із3 1 2 3 »

На часі

Контакти

Адреса: Україна, 29000 м. Хмельницький,                        вул. Свободи, 36
Телефон: +380-382-72-07-36
Факс: +380-382-72-07-36
Моб: +380-98252-84-81
E-mail: nauka_gytia@ukr.net